Tip

DIY sada pro výrobu domečku

830/DV

DIY (čti Dí Áj Wáj) = DO IT YOURSELF = udělej si sám

 

Tato sada na výrobu vlastního domečku obsahuje:

1 x domeček - materiál dřevo-buk (24 x 20 x 8 cm)

práškové barvy ŽLUTÁ, ČERVENÁ, HNĚDÁ, MODRÁ

1 x bezbarvý lak

1 x  keramická špička na komínek - muchomůrka červená

1 x klika na dveře

1 x mini tabulka 

1 x plechové domovní číslo

podrobný návod

1x kovová konvička nebo lucernička (podle skladových zásob)

 

Vše je zabaleno v krabici s dekorativní dřevitou vlnou, aby se to nejen nerozbilo, ale i to hezky vypadalo.

 

Na domeček s lampiony na fotografii byly použity všechny barvy z této DIY sady, dále zelená barva na vnitřek, zlatá metalická akrylová barva na dvířka (https://www.domeckyproskritky.cz/barva-4/) a akrylové barvy na obrázek.

 

 


  • Skladem
990 Kč
  • Varianta
Kategorie: DIY sady
 

 

 

Balení neobsahuje, ale je třeba mít:

dvousložkové lepidlo

další štětce - pokud je více pomocníků

hadr, staré noviny, smirkový papír,

misku/víčko na míchání barev

 

Obsahuje malé komponenty, není určeno pro děti do 3 let.

 

Dřevěné Domečky pro skřítky vyrábí truhláři v ČR.

Výrobek je chráněn průmyslovým vzorem EUIPO.

 

Vyrobit si vlastní domeček je skvělá zábava a relaxace. Určitě zapojte i děti. Zvládnou domeček obrousit jemným brusným papírem, natřít střechu (můžete jí oblepit malířskou páskou, aby děti nepřetahovaly) a ty nejšikovnější natřou i samotný domeček.

Domečky pro skřítky jsou slow toys, se kterými mohou děti budovat miniaturní svět pro imaginární skřítky podle své fantazie. Tento mikrosvět může postupně vznikat doma na zahradě, v lese i v truhlíku v paneláku. Nikdy se neomrzí, protože se neustále mění v průběhu roku. Na Vánoce skřítkům ozdobíte stromeček, na podzim zasadíte k domečku vřes, na jaře uděláte plůtek z proutí. Každé dítě by mělo mít svého neviditelného skřítka.

 

ÚDRŽBA:

Domečky jsou připraveny na pobyt venku. Všechny materiály jsou určeny pro exteriér. Dřevo ošetřené lazurami chytne po několika měsících patinu, což ale není na škodu. Pokud barva po několika letech vyšisuje, můžete domeček jemně očistit smirkovým papírem a natřít znovu lazurou. Pokud bude pant drhnout, vyčistěte ho kartáčkem a zakápněte olejem (stejným, kterým ošetřujete dveřní či okenní panty). Keramické nebo smaltové komponenty mohou při pobytu v mrazu odpadnout, lze je zpět přilepit dvousložkovým lepidlem.

Mějte na paměti, že mráz spolu s velkou vlhkostí v zimě zkracuje životnost domečků, je vhodné domeček na zimu uklidit do sucha. Pokud budete domečkům věnovat trochu péče, vydrží krásné mnoho let.