Na skřítky přišlo jaro a objednávek je hoooodně, za což jsme samozřejmě rádi. Zboží skladem se snažíme odesílat do 1 týdne od zaplacení objednávky.

Jak to udělat, aby se k nám skřítci nastěhovali?

1)Budeme mít domácího nebo venkovního skřítka?

Pokud máme zahradu, najdeme pro domeček nějaké hezké místo venku. Třeba pod stromem nebo keřem. Nemusíme se bát, domeček je nepuštěný lazurami a počítá s tím, že bude spočívat venku i několik let. Za pár měsíců chytne patinu, ale to nevadí.

Pokud zahradu nemáme, připravíme skřítkům truhlík nebo velký květináč. Čím větší, tím lepší. Vybereme místo, kde bude u nás doma zdobit a kde bude mít dost světla pro kytičky.

2) Nakreslíme si plánek a trochu si to promyslíme. Kde bude domeček? Uděláme tam plot? Nebo předzahrádku? Skalku? Bude tam chodníček? Jaké kytky a kam zasadíme?Bude tam lavička? Lampa? Bude se tam věšet prádlo? Všechno musíme naplánovat.

3) Pustíme se do budování miniaturního světa pro našeho skřítka. Nebude to hned, je to práce i na několik let, záleží na nás. Skřítkova zahrádka se navíc může neustále měnit. Určitě máte spoustu nápadů a inspiraci najdete i na našem instagramu.